Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
18:30 - 21:30 Trainingsleden Frits Telkamp V1
18:30 - 21:30 Trainingsleden Frits Telkamp V2
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Dames 1 Maxim Houwink
Robert-Jan Kuipers
Sietske Geerards
V4 - AB
17:00 - 18:30 Dames 10 Koen de Graaff
Loek van Dijk
Rutger Beelen
Thomas Tuin
V2 - AB
17:00 - 18:30 Dames 8 Gijs Dümmer
Youp Okhuizen
V2 - CD
17:00 - 18:30 Heren 8 Colette Wendt
Eline Udo
Lisanne Lodder
V3 - AB
18:30 - 20:00 Dames 1 V1
18:30 - 20:00 Dames 7 Cliff Kloots
Sebastiaan Bensink
V2
18:30 - 20:00 Heren 9 Maike de Haan
Pauline Roest
Sharon van der Velde
Sophie Rattink
V3 - CD
18:30 - 20:00 PK13 Wouter Mak V3 - AB
20:00 - 21:30 Dames 16 Jelle Bodewes
Joost Witsen
V2 - CD
20:00 - 21:30 Gieren 3 Julia Bandell
Julia Vonk
Pia Klupp
V3 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Frits Telkamp
Lennart Bosma
Robert-Jan Kuipers
V1
20:00 - 21:30 Heren 12 V2 - AB
21:30 - 23:00 Dames 2 V1 - CD
21:30 - 23:00 Heren 2 Gijs Rijpkema V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Dames 11 Jasper Volker
Wessel Onnes
V4 - CD
17:00 - 18:30 Dames 3 Elmar Mobach
Timon Kroes
Gijs Rijpkema
V2 - AB
17:00 - 18:30 Dames 6 Ivar Mak
Joost Udo
Matthijn Sprenkeler
V3 - CD
17:00 - 18:30 Dames 9 Eduard Nijborg
Joost Schellekens
Stan Sloot
V2 - CD
17:00 - 18:30 Heren 13 Emma Weekenstroo
Lieke van Apeldoorn
V3 - AB
18:30 - 20:00 Dames 12 Jan-phillip Seebauer
Jim Ronner
Mathijs Volker
Pieter Dilg
V4 - CD
18:30 - 20:00 Dames 17 Lucas van der Linden
Thom Berends
V2 - CD
18:30 - 20:00 Dames 4 Hugo van Elsland
Jurre Hoekstra
Olivier Naafs
V3 - AB
18:30 - 20:00 Heren 10 Charlotte Muurling
Inger Timmenga
Mirte Goodijk
Nicky Vollenbroek
V3 - CD
18:30 - 20:00 Outsiders Anique Julien
Inge Hamelink
Roos Bosma
Tessa van Veen
V2 - AB
18:30 - 20:00 Pink Ladies Olivier Droste
Sander Leone
V4 - AB
20:00 - 21:30 Dames 1 V1
20:00 - 21:30 Helden Eeke Kommandeur
Eline van den Bosch
Moise Schuurman
V3 - CD
20:00 - 21:30 Heren 11 Ellen Versteegen
Laila van der Stelt
V2 - CD
20:00 - 21:30 Heren 2 Gijs Rijpkema
Lennart Bosma
V2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 7 Anneloes van Kesteren
Cato Scheppink
Malou Vriens
Willemijne Wuite
V4 - AB
20:00 - 21:30 Koningen Joëlle Ruiter
Rixt Braams
V3 - AB
21:30 - 23:00 Dames 15 Laurens Glorie
Steven Bluyssen
Tjerk Reef
Wouter de Jong
V1 - CD
21:30 - 23:00 Gieren 3 Julia Bandell
Julia Vonk
Pia Klupp
V1 - AB