Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Frits Telkamp
Trainer Lennart Bosma
Manager Managerik Westerhoff
Aanvoerder Elmar Mobach
Vice aanvoerder Daan van Geel

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Naarden H1 Leiden H1 14:45
Qui Vive H1 HBS H1 14:45
GCHC H1 Forescate H1 14:45
Myra H1 Alphen H1 14:45
Reigers H1 Groningen H1 14:45
Roomburg H1 Hilversum H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leiden H1 17 44 14 2 1
2 Reigers H1 17 39 12 3 2
3 Roomburg H1 17 37 12 1 4
4 HBS H1 17 28 9 1 7
5 Alphen H1 17 26 8 2 7
6 Myra H1 17 24 7 3 7
7 GCHC H1 17 21 6 3 8
8 Forescate H1 17 21 6 3 8
9 Groningen H1 17 18 5 3 9
10 Naarden H1 17 15 3 6 8
11 Qui Vive H1 17 13 3 4 10
12 Hilversum H1 17 4 1 1 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 apr MHC Forescate H1 14:45 thuis - 't Gat van Groningen veld
25 apr HMHC H1 20:30 uit
4 mei GHHC Groningen H1 14:45 thuis - 't Gat van Groningen veld
12 mei Leidse Hockey Club Roomburg H1 14:45 uit
26 mei MHC de Reigers H1 14:45 thuis - 't Gat van Groningen veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Myra H1 GCHC H1 (3-2)final
Leiden H1 Forescate H1 (0-2)final
Alphen H1 Reigers H1 (2-3)final
Naarden H1 Roomburg H1 (1-6)final
Qui Vive H1 Groningen H1 (3-2)final
HBS H1 Hilversum H1 (6-0)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
GCHC H1 Naarden H1 (2-2)final
Groningen H1 HBS H1 (4-2)final
Roomburg H1 Qui Vive H1 (2-0)final
Hilversum H1 Leiden H1 (0-7)final
Reigers H1 Myra H1 (4-3)final
Forescate H1 Alphen H1 (0-5)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Leiden H1 Groningen H1 (5-0)final
Alphen H1 Hilversum H1 (3-2)final
Qui Vive H1 GCHC H1 (2-1)final
HBS H1 Roomburg H1 (2-4)final
Forescate H1 Reigers H1 (1-2)final
Naarden H1 Myra H1 (2-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Roomburg H1 Leiden H1 (1-5)final
GCHC H1 HBS H1 (1-4)final
Groningen H1 Alphen H1 (6-4)final
Myra H1 Qui Vive H1 (1-0)final
Reigers H1 Naarden H1 (5-3)final
Hilversum H1 Forescate H1 (1-2)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
HBS H1 Myra H1 (6-3)final
Leiden H1 GCHC H1 (3-2)final
Hilversum H1 Reigers H1 (1-7)final
Qui Vive H1 Naarden H1 (1-1)final
Forescate H1 Groningen H1 (1-1)final
Alphen H1 Roomburg H1 (0-3)final
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
GCHC H1 Alphen H1 (3-1)final
Myra H1 Leiden H1 (2-4)final
Groningen H1 Hilversum H1 (5-2)final
Roomburg H1 Forescate H1 (3-1)final
Naarden H1 HBS H1 (1-3)final
Reigers H1 Qui Vive H1 (4-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
HBS H1 Qui Vive H1 (5-4)final
Hilversum H1 Roomburg H1 (2-1)final
Groningen H1 Reigers H1 (3-4)final
Leiden H1 Naarden H1 (2-2)final
Alphen H1 Myra H1 (7-0)final
Forescate H1 GCHC H1 (3-1)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
GCHC H1 Hilversum H1 (2-1)final
Myra H1 Forescate H1 (4-2)final
Reigers H1 HBS H1 (2-1)scheduled
Roomburg H1 Groningen H1 (3-1)final
Naarden H1 Alphen H1 (1-3)final
Qui Vive H1 Leiden H1 (2-3)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Leiden H1 HBS H1 (2-2)final
Alphen H1 Qui Vive H1 (1-1)final
Groningen H1 GCHC H1 (0-3)final
Roomburg H1 Reigers H1 (2-2)final
Forescate H1 Naarden H1 (4-1)final
Hilversum H1 Myra H1 (2-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
HBS H1 Alphen H1 (4-3)final
Leiden H1 Reigers H1 (5-1)final
Naarden H1 Hilversum H1 (6-2)final
Qui Vive H1 Forescate H1 (1-1)final
GCHC H1 Roomburg H1 (5-2)final
Myra H1 Groningen H1 (2-1)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Roomburg H1 Myra H1 (4-3)final
Alphen H1 Leiden H1 (2-3)final
Hilversum H1 Qui Vive H1 (3-4)final
Groningen H1 Naarden H1 (1-3)final
Reigers H1 GCHC H1 (2-1)final
Forescate H1 HBS H1 (3-2)final
ZONDAG 3 MAART 2024
Roomburg H1 Naarden H1 (4-3)final
GCHC H1 Myra H1 (2-2)final
Groningen H1 Qui Vive H1 (1-0)final
Hilversum H1 HBS H1 (2-3)final
Reigers H1 Alphen H1 (2-3)final
Forescate H1 Leiden H1 (0-5)final
ZONDAG 10 MAART 2024
Leiden H1 Hilversum H1 (5-1)final
Alphen H1 Forescate H1 (3-1)final
Naarden H1 GCHC H1 (0-0)final
Qui Vive H1 Roomburg H1 (2-3)final
HBS H1 Groningen H1 (2-1)scheduled
Myra H1 Reigers H1 (2-4)final
ZONDAG 17 MAART 2024
Roomburg H1 HBS H1 (4-2)final
GCHC H1 Qui Vive H1 (3-2)final
Hilversum H1 Alphen H1 (2-3)final
Groningen H1 Leiden H1 (0-3)final
Myra H1 Naarden H1 (4-3)final
Reigers H1 Forescate H1 (3-2)final
ZONDAG 24 MAART 2024
Qui Vive H1 Myra H1 (2-5)final
HBS H1 GCHC H1 (0-1)scheduled
Forescate H1 Hilversum H1 (3-2)final
Naarden H1 Reigers H1 (1-1)final
Leiden H1 Roomburg H1 (2-1)final
Alphen H1 Groningen H1 (3-3)final
ZONDAG 7 APRIL 2024
Myra H1 HBS H1 (2-1)scheduled
Naarden H1 Qui Vive H1 (5-2)final
Groningen H1 Forescate H1 (2-2)final
Roomburg H1 Alphen H1 (4-2)final
GCHC H1 Leiden H1 (3-5)final
Reigers H1 Hilversum H1 (2-1)final
ZONDAG 14 APRIL 2024
HBS H1 Naarden H1 (3-0)final
Leiden H1 Myra H1 (5-1)final
Forescate H1 Roomburg H1 (3-4)final
Hilversum H1 Groningen H1 (0-2)final
Qui Vive H1 Reigers H1 (0-0)final
Alphen H1 GCHC H1 (2-1)final