Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Bob Ophuis
Trainer Gijs Rijpkema
Manager Joost Schellekens
Aanvoerder Eline van den Bosch

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
GCHC D1 Deventer D1 12:45
Upward D1 GHBS D1 12:45
Bully D1 Naarden D1 12:45
Weesp D1 USHC D1 12:45
VVV D1 EHV D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 GCHC D1 11 31 10 1 0
2 Bully D1 11 28 9 1 1
3 GHBS D1 11 21 6 3 2
4 AthenA D1 12 17 5 2 5
5 USHC D1 11 15 4 3 4
6 VVV D1 11 14 4 2 5
7 Naarden D1 11 14 4 2 5
8 Deventer D1 11 12 4 0 7
9 EHV D1 11 12 3 3 5
10 Upward D1 11 11 3 2 6
11 Weesp D1 11 8 2 2 7
12 Gron.Studs D1 12 6 1 3 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mrt DHV D1 12:45 thuis - 't Gat van Groningen veld
10 mrt Hockey Club Naarden D1 12:45 uit
17 mrt GHBS D1 12:45 thuis - 't Gat van Groningen veld
24 mrt EHV Enschede D1 n.n.b uit
7 apr U.S.H.C. D1 12:45 thuis - 't Gat van Groningen veld
14 apr Groninger Studenten Hockey Club 'Forward' D1 n.n.b uit
21 apr M.H.C. Weesp D1 n.n.b thuis - 't Gat van Groningen veld
28 apr Hockeyclub VVV D1 n.n.b uit
12 mei Arnhemse Mixed Hockey Club Upward D1 n.n.b thuis - 't Gat van Groningen veld
26 mei O.H.C. Bully D1 12:45 uit
2 jun HC Athena D1 n.n.b thuis - 't Gat van Groningen veld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2023
Deventer D1 GCHC D1 (1-3)final
Naarden D1 Bully D1 (1-4)final
USHC D1 Weesp D1 (3-1)final
Gron.Studs D1 AthenA D1 (1-4)final
GHBS D1 Upward D1 (6-0)final
EHV D1 VVV D1 (2-2)final
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2023
GCHC D1 Naarden D1 (5-1)final
Bully D1 GHBS D1 (6-0)final
VVV D1 USHC D1 (1-4)final
Upward D1 EHV D1 (0-2)final
AthenA D1 Deventer D1 (0-1)final
Weesp D1 Gron.Studs D1 (3-3)final
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2023
Gron.Studs D1 VVV D1 (0-2)final
EHV D1 Bully D1 (1-2)final
USHC D1 Upward D1 (2-2)scheduled
Naarden D1 Deventer D1 (1-0)final
GHBS D1 GCHC D1 (3-4)final
Weesp D1 AthenA D1 (3-2)final
ZONDAG 1 OKTOBER 2023
Bully D1 USHC D1 (4-0)final
GCHC D1 EHV D1 (1-0)final
AthenA D1 Naarden D1 (1-3)final
VVV D1 Weesp D1 (5-4)final
Upward D1 Gron.Studs D1 (1-1)final
Deventer D1 GHBS D1 (3-4)final
ZONDAG 8 OKTOBER 2023
USHC D1 GCHC D1 (3-5)final
Gron.Studs D1 Bully D1 (1-7)final
EHV D1 Deventer D1 (0-1)final
GHBS D1 Naarden D1 (4-1)final
Weesp D1 Upward D1 (1-4)final
VVV D1 AthenA D1 (1-1)scheduled
ZONDAG 15 OKTOBER 2023
Naarden D1 EHV D1 (1-1)final
GCHC D1 Gron.Studs D1 (4-0)final
Deventer D1 USHC D1 (1-2)final
AthenA D1 GHBS D1 (1-1)final
Upward D1 VVV D1 (2-1)scheduled
Bully D1 Weesp D1 (3-2)final
ZONDAG 29 OKTOBER 2023
EHV D1 GHBS D1 (1-3)final
USHC D1 Naarden D1 (0-1)final
Gron.Studs D1 Deventer D1 (2-0)final
VVV D1 Bully D1 (0-3)scheduled
Upward D1 AthenA D1 (1-0)final
Weesp D1 GCHC D1 (2-3)final
ZONDAG 5 NOVEMBER 2023
GCHC D1 VVV D1 (2-0)scheduled
Deventer D1 Weesp D1 (2-1)final
AthenA D1 EHV D1 (3-2)final
Bully D1 Upward D1 (4-1)final
Naarden D1 Gron.Studs D1 (1-1)final
GHBS D1 USHC D1 (0-0)final
ZONDAG 12 NOVEMBER 2023
Bully D1 AthenA D1 (1-2)final
USHC D1 EHV D1 (1-1)final
Gron.Studs D1 GHBS D1 (1-5)final
VVV D1 Deventer D1 (2-1)scheduled
Upward D1 GCHC D1 (0-3)final
Weesp D1 Naarden D1 (3-2)final
ZONDAG 19 NOVEMBER 2023
Naarden D1 VVV D1 (1-2)scheduled
GHBS D1 Weesp D1 (4-4)final
EHV D1 Gron.Studs D1 (5-1)final
GCHC D1 Bully D1 (1-1)final
Deventer D1 Upward D1 (1-0)final
USHC D1 AthenA D1 (1-2)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Bully D1 Deventer D1 (5-1)final
Gron.Studs D1 USHC D1 (0-5)scheduled
Weesp D1 EHV D1 (1-2)final
VVV D1 GHBS D1 (0-1)scheduled
Upward D1 Naarden D1 (2-3)final
AthenA D1 GCHC D1 (0-2)final
ZATERDAG 24 FEBRUARI 2024
AthenA D1 Gron.Studs D1 (4-0)final