Heren 11

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Maartje Boonen
Coach Jolieke Duzijn
Coach Anne-marie Meulink
Coach Leonoor Voesten
Aanvoerder Roan Buma
Aanvoerder Jeroen van den Oever

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
GHBS H10 GCHC H11 16:15
Gron.Studs H8 Groningen H5 14:30
Steenwijk H2 (O) GHBS H9 11:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Gron.Studs H8 12 33 11 0 1
2 Groningen H5 12 30 10 0 2
3 GCHC H11 12 27 9 0 3
4 Winsum H1 13 23 7 2 4
5 GHBS H10 12 10 3 1 8
6 GHBS H8 13 9 3 0 10
7 Steenwijk H2 12 9 2 3 7
8 GHBS H9 12 3 1 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
26 mei GHBS H10 16:15 uit
2 jun Groninger Studenten Hockey Club 'Forward' H8 09:15 thuis - Semi-waterveld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
GHBS H9 GCHC H11 0-7
Winsum H1 Gron.Studs H8 2-7
Dash H2 (O) Steenwijk H2 (O) 2-4
GHBS H8 GHBS H10 1-3
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Steenwijk H2 (O) Groningen H5 1-2
GHBS H10 Dash H2 (O) 5-1
Gron.Studs H8 GHBS H9 0-3
GCHC H11 GHBS H8 5-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Sneek H2 (O) Gron.Studs H8 4-5
Dash H2 (O) GCHC H11 0-5
Groningen H5 GHBS H10 6-0
Winsum H1 Steenwijk H2 (O) 2-2
GHBS H8 GHBS H9 9-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Gron.Studs H8 GHBS H8 5-2
GCHC H11 Groningen H5 3-1
Steenwijk H2 (O) Sneek H2 (O) 3-4
GHBS H10 Winsum H1 2-5
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Sneek H2 (O) GHBS H10 4-4
Groningen H5 GHBS H9 4-1
Winsum H1 GCHC H11 1-5
Steenwijk H2 (O) Gron.Studs H8 0-4
Dash H2 (O) GHBS H8 2-3
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Gron.Studs H8 Dash H2 (O) 5-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Winsum H1 GHBS H8 6-1
Groningen H5 Dash H2 (O) 9-0
GHBS H10 Gron.Studs H8 1-5
Steenwijk H2 (O) GCHC H11 0-5
Sneek H2 (O) GHBS H9 5-0
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Groningen H5 Gron.Studs H8 4-5
GCHC H11 GHBS H10 3-2
Dash H2 (O) Winsum H1 0-6
GHBS H8 Sneek H2 (O) 3-2
GHBS H9 Steenwijk H2 (O) 1-4
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Steenwijk H2 (O) GHBS H8 0-1
GHBS H10 GHBS H9 4-2
Sneek H2 (O) Dash H2 (O) 8-0
Winsum H1 Groningen H5 1-4
Gron.Studs H8 GCHC H11 11-0
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
GCHC H11 Sneek H2 (O) 13-0
GHBS H8 Groningen H5 2-3
GHBS H9 Winsum H1 0-10
GHBS H10 Steenwijk H2 (O) 2-2
ZONDAG 17 MAART 2019
GCHC H11 GHBS H9 6-0
Gron.Studs H8 Winsum H1 6-3
GHBS H10 GHBS H8 6-1
Sneek H2 (O) Groningen H5 3-5
ZONDAG 24 MAART 2019
Groningen H5 Steenwijk H2 (O) 6-2
Winsum H1 Sneek H2 (O) 3-2
GHBS H9 Gron.Studs H8 0-7
GHBS H8 GCHC H11 0-4
ZONDAG 31 MAART 2019
Gron.Studs H8 Sneek H2 (O) (14-0)TEMP_RESULT
Steenwijk H2 (O) Winsum H1 4-4
GHBS H9 GHBS H8 0-3
GHBS H10 Groningen H5 1-3
ZONDAG 7 APRIL 2019
Winsum H1 GHBS H10 5-4
Groningen H5 GCHC H11 1-0
GHBS H8 Gron.Studs H8 (2-5)TEMP_RESULT
Sneek H2 (O) Steenwijk H2 (O) 1-6
ZONDAG 14 APRIL 2019
Gron.Studs H8 Steenwijk H2 (O) (3-0)TEMP_RESULT
GHBS H9 Groningen H5 0-1
GCHC H11 Winsum H1 1-8
ZONDAG 12 MEI 2019
Winsum H1 GHBS H9 6-0
Steenwijk H2 (O) GHBS H10 3-0
Groningen H5 GHBS H8 7-1
ZONDAG 19 MEI 2019
GCHC H11 Steenwijk H2 (O) 3-0
GHBS H8 Winsum H1 1-6
Gron.Studs H8 GHBS H10 8-2