Trainingsschema

Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Dames 10 Koen de Graaff
Rutger Beelen
Thomas Tuin
V2 - AB
17:00 - 18:30 Dames 7 Cliff Kloots
Mick van Ottele
Sebastiaan Bensink
V3 - CD
17:00 - 18:30 Dames 8 Gijs Dümmer
Youp Okhuizen
V3 - AB
17:00 - 18:30 Heren 1 Frits Telkamp V2 - CD
18:30 - 20:00 Dames 1 Bob Ophuis
Rick Bleckman
V1
18:30 - 20:00 Dames 17 Thom Berends V2 - CD
18:30 - 20:00 Dames 3 Elmar Mobach V2 - AB
18:30 - 20:00 PK13 Nils van der Beeke
Wouter Mak
V3 - AB
20:00 - 21:30 Dames 16 Jelle Bodewes V2 - CD
20:00 - 21:30 Gieren 3 Julia Bandell
Julia Vonk
V2 - AB
20:00 - 21:30 Heren 1 Frits Telkamp
Lennart Bosma
V1
20:00 - 21:30 Heren 7 Anneloes van Kesteren
Cato Scheppink
Malou Vriens
Willemijne Wuite
V3 - AB
21:30 - 23:00 Dames 2 Miguel Euverink V1 - CD
21:30 - 23:00 Heren 2 Gijs Rijpkema
Lennart Bosma
V1 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:30 Dames 12 V4 - CD
17:00 - 18:30 Heren 12 V4 - AB
17:00 - 18:30 Heren 13 V3 - CD
17:00 - 18:30 Heren 9 Pauline Roest
Sharon van der Velde
V3 - AB
18:30 - 20:00 Dames 15 V4 - CD
18:30 - 20:00 Helden Anne Mensinga
Eline van den Bosch
Moise Schuurman
V3 - AB
18:30 - 20:00 Heren 1 Frits Telkamp
Lennart Bosma
V1
18:30 - 20:00 Heren 10 Inger Timmenga
Mirte Goodijk
Nicky Vollenbroek
V2 - CD
18:30 - 20:00 Heren 11 Ellen Versteegen
Iris de Boer
Laila van der Stelt
Lonneke Kamminga
V4 - AB
18:30 - 20:00 Heren 2 Gijs Rijpkema V2 - AB
18:30 - 20:00 Outsiders V3 - CD
20:00 - 21:30 Dames 1 Bob Ophuis
Rick Bleckman
V1
20:00 - 21:30 Dames 11 Wessel Onnes V3 - AB
20:00 - 21:30 Dames 2 Miguel Euverink V2 - AB
20:00 - 21:30 Dames 4 Hugo van Elsland
Jurre Hoekstra
V4 - AB
20:00 - 21:30 Dames 9 Eduard Nijborg
Joost Schellekens
Stan Sloot
V2 - CD
20:00 - 21:30 Pink Ladies Bastiaan Froeling
Gijs Dams
Olivier Droste
Sander Leone
V4 - CD
20:00 - 21:30 The Ducks Jos van Balen
Lucas Vorstman
Zeb Bulthuis
V3 - CD
21:30 - 23:00 Dames 3 V1 - CD
21:30 - 23:00 Dames 6 Joost Udo
Matthijn Sprenkeler
V2 - AB
21:30 - 23:00 Gieren 3 Julia Bandell
Julia Vonk
V1 - AB
21:30 - 23:00 Heren 8 Eline Udo
Lisanne Lodder
V3 - AB
21:30 - 23:00 Koningen Julie Ponsen
Rixt Braams
V2 - CD